tit home kontakt novinky o_nas psi vrhy galerie odkazy quest_book english home kontakt novinky o_nas psi vrhy galerie odkazy navstevni_kniha
 
 
   
odkazy
Kvalita či Kvantita - článek odchov ref dopisy
Pes či fena - článek

Máme volná štěňátka!

V případě zájmu pište ma email jeffija@seznam.cz

Prosím do svého e-mailu zahrňte i následující informace:
krátce o Vás a Vaší rodině
kde žijete (dům, byt)
zda máte nějaké zkušenosti s BOC
účel, proč chcete štěně - na výstavu, na chov, mazlíčka do rodiny apod

 

ZÁROVEŇ HLEDÁME BUDOUCÍ SPOLUMAJITELE Z OKOLÍ PARDUBIC. HRADCE KRÁLOVÉ, ŽAMBERKA, CHRUDIMI, SLATIŇAN A OKOLÍ. V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁS PROSÍM KONTAKTUJTE EMAILEM.

 

Poslední vrh po naší importované feně z Austrálie Ch Multi JCh Merrinda My Summer Charm bude na jaře 2019. Jedná se o povahově vyrovnanou fenu s velkou dávkou lásky pro všechna zvířata a lidi včetně dětí. „Summer“ miluje aporty, věnuje se  canisterapii. Má krásný exteriér, který předvedla i ve výstavním kruhu, kde získala mnoho titulů.  Při cvičení poslušnosti je velmi akční, s chudí do práce. Je mi velkou ctí a potěšením oznámit, že se mi podařilo nečekané a jedinečné spojení. V létě 2018 byl do Evropy dovezený pes ze stejné chovatelské stanice jakou Summer. Tedy také z Austrálie. Slovo dalo slovo chvíli před jejím hárání a já na poslední chvili rozhodla pro tento jedinečný vrh. S radostí oznamuji, že otcem tohoto vrhu bude Merrinda Black Tie  Affair „Ty“. Jedná se o mladého psa, který má vše před sebou. S majitelem se převážně věnuje výstavám. Měla jsem tu čest poznat ho osobně a je to milý a gentlemanský pes s krásným exteriérem.
Touto cestou děkuji chovatelce Lyn Allshorn, která se mnou konzultovala tento vrh a dala mi požehnání, aby její Merrinda měla vrh v Evropě. Budu doufat, že vše bude v pořádku a narodí se krásná štěňátka, která ponesou jmého naší chovatelské stanice zde v Evropě, i když se bude jednat o čistě australkou krev chovatelské stanice Merrinda. Zároveň děkuji Kristof Benyi za milé, střícné a profesionální jednání a přístup!
Očekáváme narození štěňátek v barvě černo-bílá, možná i ee-red vhodné pro výstavy, chov, psí sporty, canisterapii, ale i jako domácí mazlíky. Předpoklad pro velmi kontaktní, přátelské a vyrovnané povahy štěňat a doporučuji i k dětem. Oba rodiče předali svým potomkům nádherný exteriér, dobré povahy a skvělý temperament. Oba rodiče mají dobré zdravotní výsledky! Tato štěňátka ponesou velmi zajímavý a jedinečný rodokmen!!! V naší chovatelské stanici klademe hlavní důraz na zdraví našich odchovů, neméně důležitá je pro nás povaha i exteriér.

 
 

HLEDÁME BUDOUCÍ SPOLUMAJITELE Z OKOLÍ PARDUBIC. HRADCE KRÁLOVÉ, ŽAMBERKA, CHRUDIMI, SLATIŇAN A OKOLÍ. V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁS PROSÍM KONTAKTUJTE EMAILEM.

Chovatelský servis je samozřejmostí a velmi ráda poradím s výcvikem, výstavami a případným zájmem o canisterapii.

Prosím do svého e-mailu zahrňte i následující informace:
krátce o Vás a Vaší rodině
kde žijete (dům, byt)
zda máte nějaké zkušenosti s BOC
účel, proč chcete štěně - na výstavu, na chov, mazlíčka do rodiny apod

Prosíme zájemce, aby si nejprve prošly všechny potřebné informace, které je zajímají, případně poté pokládaly konkrétní dotazy přímo nám. Na našich stránkách zveřejňujeme informace zdravotní, výstavní a povahové rodičů štěňat. V případě zájmu o další generace či širší příbuzenstvo můžete využít odkaz níže uvedené.

Dříve, než se rozhodnete pro štěňátko z jakékoli chovatelské stanice, doporučujeme následující odkazy...

Databáze border kolií celého světa - www.anadune.com
Databíze border kolií ČR - http://bcccz.cz/gen/genealogie.php
Databáze gonioscopie- glaucom - http://bc-glaucomadatabase.synthasite.com/
Databáze genetických testů, CEA, NCL a TNS - http://www.bordercolliehealth.com/
Databáze epilepsie - www.epilepsybc.weebly.com
Databáze OCD - http://drawmebc.net/ocd/

informace na emailu : jeffija@seznam.cz

 


Copyright © 2010 JahCrew | All Rights Reserved | Home | Contact

Jeffija