tit home kontakt novinky o_nas psi vrhy galerie odkazy quest_book english home kontakt novinky o_nas psi vrhy galerie odkazy navstevni_kniha
 
 
odkazy
Kvalita či Kvantita - článek odchov ref dopisy
Pes či fena - článek
   
Naše plány pro rok 2018
!!! Březost potvrzena u obou holek Ch Hope N Dreams Jeffija a JCh Just a Little Chilli Jeffija!!!

Proběhlo úspěšné krytí Ch Hope N Dreams Jeffija x Ch Jump for Joy Jeffija a Club Ch JCh Just a Little Chilli Jeffija x ICh Heavenly Rebel Jeffija. Pokud bylo krytí úspěšné - narození štěňátek očekáváme kolem 26. 3. 2018. Odběr prcků bude cca 19.5.2018.
 

JCh Just a Little Chilli Jeffija „Chillinka“ je fenka v krásné tmavé barvě ee-red. Její předností je prostorný pohyb typický pro borderku. Výstavní tituly dokazují, že je také krásná v exteriéru. Ve sportovní kariéře se věnuje pasení oveček, kde má složenou zkoušku vloh ZVOP a do budoucna se nám snad podaří složit další z vyšších zkoušek. Je to velký mazel, ale zároveň pracovitá fenka s chutí do všech aktivit. Hrdým otcem tohoto vrhu se stane C.I.B. C.I.E. GCh Multi Ch Multi JCh Heavenly Rebel Jeffija. Denny má za sebou několik zkoušek. Nejvýznamnější je zkouška HWT, která ho opravňuje pro vstup do třídy pracovní na výstavách. Věnuje se obedienci, pasení, sportovní kynologii a canisterapii. Ve výstavním kruhu se umisťuje vždy na předních místech, což dokazují jeho tituly. Mezi TOP patří, že získal oba Mezinárodní výstavní šampiony C.I.E i C.I.E. Je to velký mazel s VELMI vyrovnanou povahou. Jsme pyšní, že Denny patří do našeho týmu a navíce naším vlastním odchovem. To dokazuje, že naše snaha krásných, zdravých a povahově vyrovnaných borderek se daří! Narození štěňátek očekáváme kolem 28. 3. 2018 v barvě černo-bílá

 

 

Z dalších štěňátek se můžeme těšit po naší fence Ch Multi JCh Hope N Dreams Jeffija. Je to dcera naší Summer. Annie je temperamentní fenka, která je zdravá, krásná a výstavně úspěšná. Již má několik šampionů, složenou zkoušku vloh pasení a canisterapie. Nyní se připravuje na další zkoušky poslušnosti, které splní před jejími mateřskými povinnostmi. Otcem štěňátk by měl být náš Multi Ch Multi JCh Jump for Joy Jeffija. Jedná se o mladého pes, který už má několik zkoušek z poslušnosti, kde se převážně věnuje sportovní kynologii. I přesto, že se jedná o barveného psa, jeho výstavní tituly dokazují, že se jedná o kvalitního psa s výborným exteriérem se skvělým pohybem. Dosahuje i nemalých úspěchů od rozhodčích ze země původu, kteří jsou přísní a výborné známky zadávají jen malému počtu psů. Jeho povaha je vyrovnaná, přátelská a kontaktní. Popravdě neznám mezi borderkami většího mazla. Joy je bezkonfliktní vůči všem a všemu, čehož si u něj velmi vážím! Narození štěňátek očekáváme kolem 26. 3. 2018 v barvě černo-bílá i ee-red.

Další plány pro roku 2018 uveřejníme v průběhu jara 2018.
 

 

 

Chovatelský servis je samozřejmostí a velmi ráda poradím s výcvikem, výstavami a případným zájmem o canisterapii.

Prosím do svého e-mailu zahrňte i následující informace:
krátce o Vás a Vaší rodině
kde žijete (dům, byt)
zda máte nějaké zkušenosti s BOC
účel, proč chcete štěně - na výstavu, na chov, mazlíčka do rodiny apod

Prosíme zájemce, aby si nejprve prošly všechny potřebné informace, které je zajímají, případně poté pokládaly konkrétní dotazy přímo nám. Na našich stránkách zveřejňujeme informace zdravotní, výstavní a povahové rodičů štěňat. V případě zájmu o další generace či širší příbuzenstvo můžete využít odkaz níže uvedené.

Dříve, než se rozhodnete pro štěňátko z jakékoli chovatelské stanice, doporučujeme následující odkazy...

Databáze border kolií celého světa - www.anadune.com
Databíze border kolií ČR - http://bcccz.cz/gen/genealogie.php
Databáze gonioscopie- glaucom - http://bc-glaucomadatabase.synthasite.com/
Databáze genetických testů, CEA, NCL a TNS - http://www.bordercolliehealth.com/
Databáze epilepsie - www.epilepsybc.weebly.com
Databáze OCD - http://drawmebc.net/ocd/

informace na emailu : jeffija@seznam.cz

 


Copyright © 2010 JahCrew | All Rights Reserved | Home | Contact
26.7.
Jeffija